Menu

Proč si vybrat VP trend

1 Firma VP trend s. r. o. je tradičním a nejstarším českým výrobcem dveřních výplní s bohatými zkušenostmi ze zpracování plastů i hliníku – plastové dveřní výplně vyrábí od roku 1998, hliníkové dveřní výplně od roku 2005.
2 Nabídka výrobků zahrnuje široký sortiment základních typů dveřních výplní a jejich variant včetně certifikovaných bezpečnostních provedení, to vše s bohatým výběrem barev a dekorů povrchů výplní, ornamentních skel i skel speciálních.
3 Původní a praxí ověřené technologické postupy, dlouholeté zkušenosti, stabilní kolektiv kvalifikovaných spolupracovníků, trvalý technický a technologický rozvoj a kvalitní vstupní materiály jsou předpokladem i zárukou vysoce kvalitních výrobků.
4 Díky tomu použitelnost a funkčnost dveřních výplní VP trend není ovlivněna, nebo omezena barvou jejich povrchu, nebo jejich orientací vzhledem ke slunci.
5 Výrobky VP trendu vykazují násobně nižší výskyt vad a reklamací, než srovnatelné konkurenční výrobky a to vše při velmi příznivé ceně.
6 Záruční podmínky na dveřní výplně VP trend jsou jasné a jednoznačné, záruka jako taková je dosažitelná a jednoduše realizovatelná.
7 VP trend poskytuje svým zákazníkům rozsáhlé servisní a poradenské služby včetně případných oprav poškozených výplní.
8 Výsledkem je pro koncové zákazníky velmi příjemný poměr mezi užitnými vlastnostmi dveřních výplní VP trend a jejich cenou.